• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
looduslik
valgustus
ratas
jooks
suusatamine
matkamine

“Pirita valgustatud terviserajad” on saanud 211 vastust

 1. TULGE PIRITALE SUUSATAMA! Suusatada saab kunstlumerajal: Velodroom > Lükati (suusasillani) > Velodroom 3,8 km ning liuvälja taga LASTERADA 250 m, mis on ühendatud põhirajaga. Kokku kunstlumerada ~ 4 km. Klassikajälg sees! Igal hommikul planeeritud rajahooldus. Loodusliku lumega suusaradasid ei ole. SUUSALAENUTUS, LIUVÄLI ja UISULAENUTUS avatud iga päev 10-22, laenutuses väljaandmine kuni 20.45. Avatud LASTE KELGUMÄGI (tule oma kelguga).

 2. 09.03.17 Hommikul Pirita Velodroom-Lükati ring väga hea! Vabaosa väga mugav ja hirmus kiire. Mõnus! Klassikaasooned korralikud, aga aeglased (jäljepõhi värskema lume segu). Väga tore oli liuelda. Tänud rajatiimile!

 3. TULGE PIRITALE SUUSATAMA! 8. märtsi hommikuks planeeritud rajahooldus. Klassikajälg sees! Suusatada saab kunstlumerajal: Velodroom > Lükati (suusasillani) > Velodroom 3,8 km ning liuvälja taga LASTERADA 250 m, mis on ühendatud põhirajaga. Kokku kunstlumerada ~ 4 km. Loodusliku lumega suusaradasid ei ole. SUUSALAENUTUS, LIUVÄLI ja UISULAENUTUS avatud iga päev 10-22, laenutuses väljaandmine kuni 20.45. Avatud LASTE KELGUMÄGI (tule oma kelguga).

 4. Rada väga hea … aga täna enne laskumist alla liuvälja juurde veel platoo peal tõmbas mingi kivi või mullahunnik vasema suusa kinni, tulemuseks õhulend ja maandumine vasaku õla peal. EMO ja õla liigeses tagasi oma kohale venitamine.

 5. Eile õhtul rada pea ideaalne, v.a. paar veidi jäist kohta. Aga üldiselt puhas suusarõõm!

 6. Tõsiselt hea rada arvestades lumeolusid.
  Tore, et leidub neid inimesi ja ettevõtteid kellel on võimalus, kes saavad ja tahavad ja viitsivad pakkuda suusarõõme ka siis kui ilmataat seda ei võimalda. Tänud!

 7. TULGE PIRITALE SUUSATAMA! 6. märtsi hommikul tehti rajahooldus. Klassikajälg sees! Suusatada saab kunstlumerajal: Velodroom > Lükati (suusasillani) > Velodroom 3,8 km ning liuvälja taga LASTERADA 250 m, mis on ühendatud põhirajaga. Kokku kunstlumerada ~ 4 km. Loodusliku lumega suusaradasid ei ole. SUUSALAENUTUS, LIUVÄLI ja UISULAENUTUS avatud iga päev 10-22, laenutuses väljaandmine kuni 20.45. Avatud LASTE KELGUMÄGI (tule oma kelguga).

 8. Täna rajal 7.20 – 9 ja 20.45- 21.40. Rada hea ja kiire ning märts ongi parim suusatamise nautimise kuu, seda peab ise kogema, päike, kerged miinuskraadid, kuigi maratonide jaoks lund ei jätku loob Pirita rada ülimad positiivsed emotsioonid. Kiitused rajameistritele!

 9. Täna oli üks paremaid päevi Pirital –
  hea ja kiire rada/päike/kerge miinuskraa/Lahti M50 päevaplaanis…
  Kummardus rajameistritele!

 10. Rada täna päeval korralik, väga kiire. Klassikajäljed suuremas osas tugevad, laskumise mineku alguses sooned kulunud, aga edasi alla korralikud. Rajal üldiselt okka/oksa, leheprahti vähe. Rada lumine, kerge lahtine lumi peal. Olud kokkuvõttes väga head, peab veel küll vastu.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • Pärnumaa terviseradade rattasari 2018 III etapp – Vändra

 • TRIVES Kambja tervisejooksud

 • Pärnumaa terviseradade rattasari 2018 II etapp – Valgeranna