• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
looduslik
valgustus
ratas
jooks
suusatamine
matkamine

“Pirita valgustatud terviserajad” on saanud 222 vastust

 1. TULGE PIRITALE SUUSATAMA! Suusatada saab kunstlumerajal: Velodroom > Lükati (suusasillani) > Velodroom 3,8 km ning liuvälja taga LASTERADA 250 m, mis on ühendatud põhirajaga. Kokku kunstlumerada ~ 4 km. Klassikajälg sees! 5. märtsi hommikul tehti hooldus. Loodusliku lumega suusaradasid ei ole. SUUSALAENUTUS, LIUVÄLI ja UISULAENUTUS avatud iga päev 10-22, laenutuses väljaandmine kuni 20.45. Avatud LASTE KELGUMÄGI (tule oma kelguga).

 2. Loodusliku lumega suusaradasid ei ole. Kunstlumerada: Velodroom > Lükati (suusasillani) > Velodroom 3,8 km ning liuvälja taga LASTERADA 250 m, mis on ühendatud põhirajaga. Kokku kunstlumerada ~ 4 km. Klassikajälg sees! 02. märtsil tehti rajaparandust ja 3.märtsi hommikul hooldus. Sulailma ja vihmaga hooldust ei tehta, rada pehme ja kohati vesine. SUUSALAENUTUS, LIUVÄLI ja UISULAENUTUS avatud iga päev 10-22, laenutuses väljaandmine kuni 20.45. Avatud LASTE KELGUMÄGI (tule oma kelguga).

 3. Hommikul hooldus tehtud ja arvan et paremat on praegu patt tahta. On üksikud kohti, kus kopajuhi süül mättad lumega koos sisse tõstetud ja nüüd välja sulavad.Praegu rada parandada ei saa sest ei kanna ka käruga ATV-d.

 4. Loodusliku lumega suusaradasid ei ole. Kunstlumerada: Velodroom > Lükati (suusasillani) > Velodroom 3,8 km ning liuvälja taga LASTERADA 250 m, mis on ühendatud põhirajaga. Kokku kunstlumerada ~ 4 km. Klassikajälg sees! 02.03. tehti rajaparandust. Rajahooldus planeeritud igal varahommikul. SUUSALAENUTUS, LIUVÄLI ja UISULAENUTUS avatud iga päev 10-22, laenutuses väljaandmine kuni 20.45. Avatud LASTE KELGUMÄGI (tule oma kelguga).

 5. 01.03 7.45-9 raja olukord parem, kui arvasin, natuke jäine, aga igati sõidetav ja raja peal lund paksult, materjali jagub mida hooldada lihtsalt sulaga ei ole mõtet hooldada ja öise paduvihma tagajärg natuke jäine, klassikajäljes paaristõuget super hea, jälg puhas

 6. Loodusliku lumega suusaradasid ei ole. Kunstlumerada: Velodroom > Lükati (suusasillani) > Velodroom 3,8 km ning liuvälja taga LASTERADA 250 m, mis on ühendatud põhirajaga. Kokku kunstlumerada ~ 4,1 km. Klassikajälg sees! Sulailmaga rajahooldust teha ei saa. SUUSALAENUTUS, LIUVÄLI ja UISULAENUTUS avatud iga päev 10-22, laenutuses väljaandmine kuni 20.45. Avatud LASTE KELGUMÄGI (tule oma kelguga).

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • Mõõdukas treening jääl 15.12 kl 17.00

 • Öödiscgolf Kõrvemaal

 • Räätsamatk Kõrvemaal