• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
looduslik
valgustus
ratas
jooks
suusatamine
matkamine

“Pirita valgustatud terviserajad” on saanud 211 vastust

 1. Kallid suusatajad,masin veel korrast ära, aga loodan homme masina korda saada ja siis saab jälle rada hooldada.

 2. Tänan, rajad väga head! “Sportlastele” – maandage palun oma sisemisi pinged ja ängid maha sportides ja siin ärge palun kurjustage ja vanduge nende kallal tänu kellele teil on võimalused suusatada. Kel midagi pahandada, tehku ise ja paremini! 🙂 Chill!

 3. Tere hommikut. Täna seis selline et rada hooldatud samas ulatuses nagu eile, ainult et nüüd klassikajälg täies ulatuses. Kui näete et jäljes mingid imelikud jonksud siis see mitte minu aga masina viga. Loodan et jõuan veani miks tagumine saba ise lukku jookseb ja kui ei siis tuleb hooldusele paus teha sest ei saa masinat lõplikult ära lõhkuda.

 4. Seisev tehnika lagunebki kõige rohkem. Tuleks tihemini hooldada pűsiks traktor ka terve…

 5. Teade rajameistrilt: Seoses rajatraktori tehnilise rikkega jäi hommikul hooldus tegemata Kloostrimetsas Ambrose mäe ringi osa. Traktori remondiga tegeletakse.
  Vabandame, et info hilines.

 6. Kõikide radade hooldus tehtud rajatraktoriga. Klassikajälg kunstlumerajal ja Kloostrimetsas.
  Kuuseringist Lükati suusasillani jälge ei ole.

  • Mida te valetate, täna kell 12 polnud kõik rajad üle tehtud, tegemata oli suure ringi osa ambrosest kuni kloostrimetsa sirgeni, samuti tegemata ka osa kloostrimetsa ringist.
   Niipalju võiks ikka suuta et rajamasinaga on rajad sisse tehtud, mitte et masin seisab soojas garaazis.

 7. Teade rajameistrilt: Rajahooldus tehtud lumesaaniga nüüd ka Ambrose mäe nn ekstreemlaskumisel ja Kloostrimetsa tee poolsel rajal.

 8. KUNSTLUMERADA: Kabeliring (eraldi) 450 m ja Kuusering (koos Kabeliringiga) 1,5 km. Rajahooldus ja klassikajälje uuendamine tehtud öösel.
  Loodusliku lumega radadel mõlemal pool Pirita jõge hooldus hommikul lumesaaniga. Klassikajälge ei ole. Lükati mäel nõlva ülemine osa jääs. Ambrose mäe nn ekstreemlaskumisel ja Kloostrimetsa tee poolsel rajal hooldust tehtud ei ole.
  LASTERADA ≈ 400 m on liuvälja taga jõe ääres. Hooldus tehtud. Klassikajälge ei ole. Suusarajal tööpäevadel kuni umbes kella 16-ni suusatamas palju lapsi, kuna toimuvad koolide suusatunnid ja suusapäevad. Head suusasõbrad, palume mõistvat suhtumist!

  • Nõustun eelmise kommentaariga! Kehealise kasvatuse õpetajad, kes te viite läbi suusatunde raja peal, palun õpetage lastele käitumist rajal!

  • Lastesse suhtun väga mõistvalt, kui võimalik siis ka aitan/õpetan.
   Täiesti arusaamatu on aga nende isikute käitumine kelle töö on nende laste juhendamine. Saadetakse lapsed rajale kellest ilmselgelt pooled pole kunagi varem suusatanud ilma mingi juhendamiseta, ise tolknetakse suusalaenutuse juures. Tulemus on mingi tragikoomiline olesklemine rajal mis lastes mingit soovi ei tekita ka vabatahtlikult suusatama tulla.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

1 2 3 17

Tulevad Sündmused

 • Viljandimaa MV I etapp (vabatehnika)

 • JÄRVA VALLA SEERIAVÕISTLUS SUUSATAMISES 2019

 • KoMo KV ja maakonna MV klassika lühike Pirgus