• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
looduslik
ratas
jooks
suusatamine
matkamine
discgolf
kelgutamine
lumelaud
kepikõnd
Discgolfi ketaste laenutus
Suuskade, keppide ja saabaste laenutus
Orienteerumiskompasside laenutus
Discgolfi mängu algõppe korraldamine
Orienteerumise algõppe korraldamine
Pop-up telgi 6x3 rent
Välimööbli rent (komplekt 1 laud ja 2 pinki)

“Palivere Turismi- ja Tervisespordikeskus” on saanud 39 vastust

 1. Tere talispordi harrastajatele!
  Eile 30.01. õhtul Pikajalamäe suusaradade põhjad lohistiga rajameister Jussi poolt tallatud. Saab suusatada vabatehnikas, klassika jälje pressimiseks lund napib. Õhtuti suusaradade valgustus kuni kella 21.00-ni. Kelgunõlvadel lund veel vähe.

 2. Tere! Lumeolud Palivere suusaradadel paranevad iga sadanud lumehelbega. Suusarajad kaetud 2-4 cm loodusliku lumekihiga. Saab suusatada omas jäljes kasutades trenni või mullasuuska. Lume lisandumisel alustame rajahooldusega esimesel võimalusel.

 3. Tere hommikut! Palivere suusarajad kaetud 2-4 cm lumekihiga ja suusatada saab omas jäljes kasutades mullasuuska. Vähese lume tõttu suusarada pressida ei saa. Ootame looduslikku lumelisa. Palivere discgolfi park avatud.

 4. Tere! Lumeolud on kesised ja liikumisrajad kaetud õhukese lumekirmega. Suusatada ning kelgutada ei saa. Saab liikumisradadel teha metsajooksu, rattasõitu, kepikõndi, matkata, orienteeruda MOBO rajal ning jalutada otsides loodusemärke. Jätkuvalt avatud discgolfipark ja kes külma ei pelga, saab korraliku mänguelamuse uuel 18 korviga rajal. Avatud DG kettalaenutus – rajameister Juhan Lukk mob 53412016.

 5. Tere hommikut! Palivere Turismi- ja Tervisespordikeskuse suusarajad on kaetud mõnesentimeetri paksuse lumekihiga. Ilmaennustus lubab jätkuvalt O kraadi ja lõrtsi ning vihma ning kuna maapind on sula, siis keeruline suusaradu teha.

 6. Hei spordisõbrad! Suusahooaeg on seekord lõppenud ja kevad saabumas. Liikumisrajad märjad ja jäised. Liikumisraja nõlvadel jää tõttu libe ja liikumine liikumisradadel kuni jää sulamiseni omal vastutusel. Eelnevast tulenevalt Palivere discgolfipark suletud kuni jäiste rajaosade sulamiseni, millest teatame täiendavalt. Seniks kannatust, küll kevad tuleb.

 7. Hei suusarahvas! Paliveres on suusarajad sulanud ja suusatada ei saa. Palivere discgolfipark kuni 27.03.2017 suletud.

 8. Проверка нового мода и базы
  [url=https://bysws.ru]Mods by SwS[/url]

 9. Hei suusarahvas! Paliveres on suusarajad kaetud külmunud lumega ja olemas ka klassikajälg ning suusatavad 1,2 km valgustatud raja osa (suusasilla alt ja pealt suusatamine suletud jäine ja ohtlik), 0,7 km nn sprindirada, 2,0 km rada üle Karumäe, 3,5 km rada ja 4,6 km rada. Laskumised klassikajäljes kiired ja jäised, vajavad head laskusmistehnikat. Palivere discgolfipark kuni 27.03.2017 suletud. Head lipet kevadiselt kiirel lumel smile-emotikon

 10. Hei suusasõbrad! Palivere suusarajad ja kelgunõlvad kaetud värske lumevaibaga kuni 16 cm. Suusaradade hooldus õhtul miinuskaardide juures. Saab suusatada oma jäljes klassikalises- ja vabatehnikas, võib kasutada head suuska. Mitte kõndida ja kelgutada suusarajal. Palivere discgolfipark suletud kuni 27.03.2017.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • Läänemaa o-kolmapäevakud 2018 Paliveres

 • Terviseradadel “Vabariigi terviseks”!

 • Mõõdukas treening jääl 15.12 kl 17.00