• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
looduslik
ratas
jooks
suusatamine
matkamine
discgolf
kelgutamine
lumelaud
kepikõnd
Discgolfi ketaste laenutus
Suuskade, keppide ja saabaste laenutus
Orienteerumiskompasside laenutus
Discgolfi mängu algõppe korraldamine
Orienteerumise algõppe korraldamine
Pop-up telgi 6x3 rent
Välimööbli rent (komplekt 1 laud ja 2 pinki)
paliverekeskus.eu
Mäepealse tee, Allikmaa küla, Lääne-Nigula vald
Veebikaamera pilt
Juhised kohalejõudmiseks

“Palivere Turismi- ja Tervisespordikeskus” on saanud 39 vastust

 1. Hei suusasõbrad!
  Mõõdunud öised külmakraadid on muutnud suusaradadel oleva lume jäiseks ja kiireks. Saab matkata suuskadel vaba- ja klassikalises tehnikas 1,0 ja 2,0 km rajal. Laskumisnõlvad jäised ja kiired. Valgustatud raja suusasilla alune ja pealne lõik suletud. Liini alustel lõikudel lumi sulanud. Kelgunõlvad ja ja discgolfirada suletud.

 2. Hei suusasõbrad!
  Viimaste päevade soe ilm ja vihmasadu on kahjustanud suusaradu. Suusaraja valgustatud rajal ja metsavahelistel lõikudel saab suuskadel matkata. Liini alune sulanud, suusarajalrajal palju veeloike ja jääd, laskumisnõlvad jäised. Kelgunõlvadel lumi sulanud. Palun mitte kõndida suusarajal kuna nädalavahetusel ilm külmeneb uuesti ja saab suusarajad kasutusele võtta. Discgolfi park suletud kuni 27.03.2017.

 3. Hei suusasõbrad!
  Suusarajad täna õhtul rajapressiga hooldatud. Suusarajad heas korras. Saab suusatada klassikalises- ja vabatehnikas, võib kasutada head suuska hooldatud rajalõikudel. Suusasilla pealne ja liinialused rajalõigud suletud, lund vähe. Kelgumäel lumekiht piisav ja saab kasutada. Pikka vastlaliugu.
  Mitte kõndida ja kelgutada suusarajal. Discgolfipark suletud kuni 27.03.2017.

 4. Hei suusasõbrad! Suusarajad eile hommikul hooldatud. Saab suusatada vaba- ja klassikalises tehnikas. Raja kaetud värske lumega ja võib kasutada head suuska. Kelgunõlv kaetud värske lumega ja saab kasutada. Mitte kõndida suusarajal ja hoia suusarada suusatajatele. Palivere discgolfipark kuni 27.03.2017. suletud.

 5. Hei suusasõbrad!
  Head Eesti Vabariigi 99. aastapäeva. Suusarajad täna hommikul lohistiga hooldatud. Suusarajad kaetud ebaühtlase kihi kooriklumega ja hooglumega. Metsavahelistel lõikudel lumekiht paksem, kuid liini alused nõlvad vähese lumekihiga ja kohati ilma lumeta. Saab suusatada klassikalises- ja vabatehnikas, võib kasutada head suuska hooldatud rajalõikudel. Suusasilla alused ja pealsed rajalõigud suletud, laskumised jäised ja ohtlikud. Kelgumäel lumekiht piisav ja saab kasutada. Discgolfipark suletud kuni 27.03.2017.
  Õhu t – 2,4 kraadi C, tõuseb.
  Vahelduv pilvisus, hooglumi.
  Nõrk tuul läänest 2,3 m/s.

 6. Hei suusasõbrad!
  Head Eesti Vabariigi 99. aastapäeva. Suusarajad täna hommikul lohistiga hooldatud. Suusarajad kaetud ebaühtlase kihi kooriklumega ja hooglumega. Metsavahelistel lõikudel lumekiht paksem, kuid liini alused nõlvad vähese lumekihiga ja kohati ilma lumeta. Saab suusatada klassikalises- ja vabatehnikas, võib kasutada head suuska hooldatud rajalõikudel. Suusasilla alused ja pealsed rajalõigud suletud, laskumised jäised ja ohtlikud. Kelgumäel lumekiht õhuke, jäine ja kasutada ei saa. Discgolfipark suletud kuni 27.03.2017.
  Õhu t – 2,9 kraadi C, püsib .
  Vahelduv pilvisus, hooglumi.
  Nõrk tuul läänest 2,3 m/s.

 7. Hei suusasõbrad! Suusarajad kaetud ebaühtlase kihi kooriklumega. Metsavahelistel lõikudel lumekiht paksem, kuid liini alused nõlvad vähese lumekihiga. Saab suusatada omas jäljes klassikalises- ja vabatehnikas, võib kasutada head suuska. Enam tähelepanu nõlvadel, sest kohati lund vähe. Kohati isetekkeline klassikajälg. Head Eesti Vabariigi 99. aastapäeva.

 8. Heis suusasõbrad! Suusarajad kaetud ebaühtlase kihiga kooriklumega. Metsavahelistel lõikudel lumekiht paksem, kuid liini alused nõlvad vähese lumekihiga. Saab suusatada omas jäljes klassikalises- ja vabatehnikas, võib kasutada head suuska. Enam tähelepanu nõlvadel, sest kohati lund vähe. Head Eesti Vabariigi 99. aastapäeva

 9. Hei suusasõbrad! Kelgunõlvad ja suusarajad pühapäevast alanud vihma tulemusel sulanud, suusarajad kaetud jääga. Ilmaportaalid lubavad lund alates kolmapäevast 22. veebruarist. Saab suusarolleritel harjutada kergliiklusteedel osalemaks 44. Tartu Suusamaratonil laupäeval ja pühapäeval

 10. Hei suusasõbrad! Kelgunõlvad ja suusarajad pühapäevast alanud vihma tulemusel sulanud, suusaradadel jää ja veeloigud. Suusatada ei saa ja ootame külma ja lund. Ilmaportaalid lubavad külma ja lund alates kolmapäevast 22. veebruarist. Saab suusarolleritel harjutada kergliiklusteedel osalemaks 44. Tartu Suusamaratonil laupäeval ja pühapäeval.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • Läänemaa o-kolmapäevakud 2018 Paliveres

 • Terviseradadel “Vabariigi terviseks”!

 • Mõõdukas treening jääl 15.12 kl 17.00