• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
looduslik
ratas
jooks
suusatamine
matkamine
discgolf
kelgutamine
lumelaud
kepikõnd
Discgolfi ketaste laenutus
Suuskade, keppide ja saabaste laenutus
Orienteerumiskompasside laenutus
Discgolfi mängu algõppe korraldamine
Orienteerumise algõppe korraldamine
Pop-up telgi 6x3 rent
Välimööbli rent (komplekt 1 laud ja 2 pinki)
paliverekeskus.eu
Mäepealse tee, Allikmaa küla, Lääne-Nigula vald
Veebikaamera pilt
Juhised kohalejõudmiseks

“Palivere Turismi- ja Tervisespordikeskus” on saanud 39 vastust

 1. Tere! Tänane vihmasadu ja soe tuul viis lume suusarajalt ning kelgunõlvalt. Ootame uut külma ja lund. Ilmaprognoosid lubavad uuesti külma nädala lõpuks.

 2. Täna ja eile esimesed suusatajad rajal. Kasutada saab vanemat suuska ja suusatada omas jäljes, sest kohati kivid ja pinnas lumest väljas. Lisatud online videopilt ja droonivideo. Programmkella rikke tõttu ei toimi hetkel rajavalgustus ja anname teada kui korras.

 3. Tere!
  Tegusat suusahooaja 2018/2019 algust ja esimesed suusajäljed on suusarajal tehtud. Saab suusatada kasutades nn mullasuuska, sest lumekiht on 2-3 cm paksune. Lume lisandumisel pressime rajapõhjad üle. Ilmaprognoosid muutuvad iga päev ja loodame loodusliku lume lisandumist.

 4. Nägin, et lumekahurid tulid ära, jõuab veel enne jaanipäeva värske lume rajale teha 😉

 5. Hei väikesed ja suured suusasõbrad. Selleks hooajaks on Palivere suusarajad oma töö teinud ja suusaradu ei hooldata. Tänan kõiki suusatajaid ja kommenteerijaid. Kohtumiseni uuel suusahooajal.
  Palivere discgolfi park mängimiseks ja ketalaenutus avatud. Kohati on suusarajal veel lund ja lumesulamisest sügavad veeloigud, soovitav kasutada veekindlaid jalanõusid.

 6. Tundub, et keegi ei viitsi raja oleku kohta infi anda, kaamera pilt on ka ära virutatud, ju siis asjaosalised võistlevad, pole aega asjaga jamada.

 7. Sula ilma tõttu suusaradu ja kelgunõlvu kuni külma saabumiseni hooldada ei saa ning kasutamine ei ole soovitav. Kuna lumi suusaradadel ja kelgunõlval on vihmasaju tõttu vettinud, siis kasutamisel tekkivad sügavad jäljed, mis järgneval ööl külmuvad ning hooldamine on raskendatud. Hetke ilmaprognoosi põhjal on külma oodata ööl vastu homset so 14.03. kuid jälgi tasandavat lumesadu pole oodata.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • Läänemaa o-kolmapäevakud 2018 Paliveres

 • Terviseradadel “Vabariigi terviseks”!

 • Mõõdukas treening jääl 15.12 kl 17.00