• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
looduslik
ratas
jooks
suusatamine
matkamine

“Palivere Turismi- ja Tervisespordikeskus” on saanud 15 vastust

 1. Hei spordisõbrad! Suusahooaeg on seekord lõppenud ja kevad saabumas. Liikumisrajad märjad ja jäised. Liikumisraja nõlvadel jää tõttu libe ja liikumine liikumisradadel kuni jää sulamiseni omal vastutusel. Eelnevast tulenevalt Palivere discgolfipark suletud kuni jäiste rajaosade sulamiseni, millest teatame täiendavalt. Seniks kannatust, küll kevad tuleb.

 2. Hei suusarahvas! Paliveres on suusarajad sulanud ja suusatada ei saa. Palivere discgolfipark kuni 27.03.2017 suletud.

 3. Проверка нового мода и базы
  [url=https://bysws.ru]Mods by SwS[/url]

 4. Hei suusarahvas! Paliveres on suusarajad kaetud külmunud lumega ja olemas ka klassikajälg ning suusatavad 1,2 km valgustatud raja osa (suusasilla alt ja pealt suusatamine suletud jäine ja ohtlik), 0,7 km nn sprindirada, 2,0 km rada üle Karumäe, 3,5 km rada ja 4,6 km rada. Laskumised klassikajäljes kiired ja jäised, vajavad head laskusmistehnikat. Palivere discgolfipark kuni 27.03.2017 suletud. Head lipet kevadiselt kiirel lumel smile-emotikon

 5. Hei suusasõbrad! Palivere suusarajad ja kelgunõlvad kaetud värske lumevaibaga kuni 16 cm. Suusaradade hooldus õhtul miinuskaardide juures. Saab suusatada oma jäljes klassikalises- ja vabatehnikas, võib kasutada head suuska. Mitte kõndida ja kelgutada suusarajal. Palivere discgolfipark suletud kuni 27.03.2017.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Tadalafil Oral Strips Online Sündmused

 • Terviseradadel “Vabariigi terviseks”!

 • Eesti terviseradade üle-eestiline võrgustik koguneb Jõulumäe Tervisespordikeskuses

 • Jõulumäe 33. metsajooks ja tervisekäimine