• Terviseradu
  arendavad
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo
 • Merko logo

Lisainfo

Lisaks
looduslik
ratas
jooks
suusatamine
matkamine
paliverekeskus.eu
mati.kallemets@laane.maavalitsus.ee
Pikajalamägi, Palivere alevik, Lääne-Nigula vald
Veebikaamera pilt

“Palivere Turismi- ja Tervisespordikeskus” on saanud 6 vastust

 1. Hei suusasõbrad! Kelgunõlvad ja suusarajad pühapäevast alanud vihma tulemusel sulanud, suusaradadel jää ja veeloigud. Suusatada ei saa ja ootame külma ja lund. Ilmaportaalid lubavad külma ja lund alates kolmapäevast 22. veebruarist. Saab suusarolleritel harjutada kergliiklusteedel osalemaks 44. Tartu Suusamaratonil laupäeval ja pühapäeval.

 2. Hei suusasõbrad! Kelgunõlvad ja suusarajad pühapäevast alanud vihma tulemusel sulanud, suusarajad kaetud jääga. Ilmaportaalid lubavad lund alates kolmapäevast 22. veebruarist. Saab suusarolleritel harjutada kergliiklusteedel osalemaks 44. Tartu Suusamaratonil laupäeval ja pühapäeval

 3. Heis suusasõbrad! Suusarajad kaetud ebaühtlase kihiga kooriklumega. Metsavahelistel lõikudel lumekiht paksem, kuid liini alused nõlvad vähese lumekihiga. Saab suusatada omas jäljes klassikalises- ja vabatehnikas, võib kasutada head suuska. Enam tähelepanu nõlvadel, sest kohati lund vähe. Head Eesti Vabariigi 99. aastapäeva

 4. Hei suusasõbrad! Suusarajad kaetud ebaühtlase kihi kooriklumega. Metsavahelistel lõikudel lumekiht paksem, kuid liini alused nõlvad vähese lumekihiga. Saab suusatada omas jäljes klassikalises- ja vabatehnikas, võib kasutada head suuska. Enam tähelepanu nõlvadel, sest kohati lund vähe. Kohati isetekkeline klassikajälg. Head Eesti Vabariigi 99. aastapäeva.

 5. Hei suusasõbrad!
  Head Eesti Vabariigi 99. aastapäeva. Suusarajad täna hommikul lohistiga hooldatud. Suusarajad kaetud ebaühtlase kihi kooriklumega ja hooglumega. Metsavahelistel lõikudel lumekiht paksem, kuid liini alused nõlvad vähese lumekihiga ja kohati ilma lumeta. Saab suusatada klassikalises- ja vabatehnikas, võib kasutada head suuska hooldatud rajalõikudel. Suusasilla alused ja pealsed rajalõigud suletud, laskumised jäised ja ohtlikud. Kelgumäel lumekiht õhuke, jäine ja kasutada ei saa. Discgolfipark suletud kuni 27.03.2017.
  Õhu t – 2,9 kraadi C, püsib .
  Vahelduv pilvisus, hooglumi.
  Nõrk tuul läänest 2,3 m/s.

 6. Hei suusasõbrad!
  Head Eesti Vabariigi 99. aastapäeva. Suusarajad täna hommikul lohistiga hooldatud. Suusarajad kaetud ebaühtlase kihi kooriklumega ja hooglumega. Metsavahelistel lõikudel lumekiht paksem, kuid liini alused nõlvad vähese lumekihiga ja kohati ilma lumeta. Saab suusatada klassikalises- ja vabatehnikas, võib kasutada head suuska hooldatud rajalõikudel. Suusasilla alused ja pealsed rajalõigud suletud, laskumised jäised ja ohtlikud. Kelgumäel lumekiht piisav ja saab kasutada. Discgolfipark suletud kuni 27.03.2017.
  Õhu t – 2,4 kraadi C, tõuseb.
  Vahelduv pilvisus, hooglumi.
  Nõrk tuul läänest 2,3 m/s.

Lisa kommentaar

Tulevad Sündmused

 • Terviseradadel “Vabariigi terviseks”!

 • Vabariigi terviseks Kõrvemaal

 • Vabariigi terviseks Sauel