• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
looduslik
ratas
jooks
suusatamine
matkamine

“Narva Pähklimäe terviserada” on saanud 8 vastust

 1. Tere, kas ja milline osa Pähklimäe rajast on laupäeval 10.03.2018 vabatehnikas hooldatud ja sõidetav?

 2. 24.02.2018 Narva Pähklimäe Terviseradadel toimub V Narva Suusasõit. Osaleda võib 4 distantsidel: 15 km – põhidistants, 7km – lühike distants, 1km – lastedistants ja 300m – tillude vigurisõit. Laste sõitude osalemiseks on võimalik suusad renti võta tasuta.

  Narva suusasõidu avastarti teevad kategooria “Tegijad” osavõtjad. Need on Narva kuulsad poliitikud, sporditegijad ja ettevõtjad.

  Autasustamine toimub vanusegruppide kaupa ning sõitude absoluut arvestuses. Kõik lastesõitude osalejad saavad finišis magusat preemiat. Kõige osalejate vahel loositake kaks Madshuse suusakomplekte, mis paneb välja Sportland. Nimeka spordiinventari müüja poolt on ka teisi auhindu, distantsidel kiiremate suusatajatele.

  Eesti Kaitseliit pakub kõigile Narva suusasõidu osalejatele finišis suppi. Peale sportliku programmi Äkkekülla mahuvad ka partnerite töötoad.

  Narva Suusasõidu toetavad Narva Linnavalitsuse Kultuuriosakond, SA Narva Linna Arendus, SA Eesti Terviserajad, Hotell Europe, Ida-Virumaa spordiliit, KÜSK (Kodanikuühiskonna Sihtkapital), Eesti Kultuurkapital, Buff, Würth, Eesti Pagar, Ramirent, Romu Expert ja suur auhindade sponsor Sportland.

  Programm:
  10.00 – Võistluskeskuse avamine, Äkkeküla, Narva Pähklimäe Terviserajad
  12.00 – Narva suusasõidu avamine ja Tegijate suusasõit
  12:30 – Laste suusasõidud 1km.
  13.00 – Põdistantsi start 15km.
  13.00 – Lühike distantsi start 7km.

  Juhend ja eelregamine -> http://akkesport.net/et/narva-suusasoit-stardib-vabariigi-aastapaeval-24-02-2018/
  14.30 – Autasustamine

 3. 600 m kunstlumerada (klassika ja vabatehnika) hea suusaga, ülejäänud rada 3km kehvema suusaga sõitmiseks. Nädalavahetuseks üritame saada 1,5km kunstlumeraja.

 4. Narva rada jätkuvalt heas seisus, saab sõita keskmiste suuskadega, isetehtud klassikarada.
  Lumepaksus jätkuvalt 15 cm.

 5. Saab sõita keskmiste suuskadega vabatehnikas. Rajahooldus iga päev enne lõunat.

 6. Narvas on võimalik suusatada-matkata, lume paksus rajal keskmiselt 10-15cm. Paaris kohas mõne meetri ulatuses päike maa välja sulatanud, muidu väga mõnus matkata. Paraku rajad hooldamata, aga mingisugused isetekkelised klassikasooned olemas. Eile olid olud peaaegu samad kui reedel: http://m.delfi.ee/eesti/article.php?id=77892718 Kuna seal päeval temp max 0 ümber, siis peaks seal vähemalt ca. 3 päeva veel suusatada saama.

 7. 24. veebruaril toimub traditsiooniline Narva Suusasõit, mis on mõeldud kõikidele suusahuvilistele alates tippudest kuni harrastajateni. Suusatajad saavad valida kahe distantsi vahel, võimalik on sõita 16,5 km või 10km distantsi ajavõtuga, kuid samuti on võimalik läbida 10 kilomeetrine distants ilma ajavõtuta. Info -> http://est.akkesport.net/narva-suusasoit-2016/

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • V Narva Suusasõit.

 • Narva suusasõit 2017

 • Öödiscgolf Kõrvemaal