• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
Suusatamine
Uisutamine
Saunad
Tünnisaunad
Rannavõrkpall
Rannajalgpall
Kepikõnd
Ujumine
Jõusaal
Võimlemislinnak
Talisuplus
Tänavakorvpall
Riietumis-pesemisvõimalused
Seminarid
Lauatennis
Matkamine
Orienteerumine
Jooksmine
Rattasõit

“Nõmme-Harku terviserada” on saanud 439 vastust

 1. Käisin just Harku ringil. Ütleksin, et sõita saab korraliku suusaga. Mõnedes kurvides on rajamasin sügavamale vajunud aga sealt saab minna paaristõukega. Ma ei mäleta, et eelmisel aastal oleks niihead looduslikku lumekatet olnudki 🙂 Kes sõitma tahab minna, siis minge kindlasti täna.

 2. Alumine + Glehni pargi ja Harku ring lumerulliga kinni pressitud. Suusalaenutus on avatud! Nautige neid paari päeva!

 3. Alumine + Glehni pargi ja Harku ring lumerulliga kinni pressitud. Nautige neid paari päeva! 🙂

 4. Esimene lumi on lumerulliga kinni pressitud alumise ringi ulatuses. Lõuna paiku sõidame kinni ka Glehni- kui ka Harku ringi. Suusalaenutus on AVATUD!

 5. Suured tänud selle aasta rajategijatele, jätkugu seda jõudu, tahet ning positiivsust ka järgnevateks talvedeks, nüüd üleminek Hiiu – Harku – Haabersti terviserajale, rattad suuskadele alla, loodan väga, et see rada saab ka nii head hoolt kui talvel suusarada. Rajal on kerge tekkima kiviklibu, mis häirib kiiret rulluisutamist, nii, et jõudu ning nutkust ka selle raja hooldajatele.

 6. Eile oli veel kunstlumeringil suusatajat näha. Järgi suhteliselt pehme kelts ja jää, mulda ja oksi ka omajagu, katkestusi nii 10-30 meetrisi üllatavalt vähe. Kohati see jääkiht u. 10cm paksune. Joosta all seetõttu praegu halb. Peab nädal-paar ootamata. Aga ülemisel ringil on väga hea joosta, kõndida või rattaga sõita.

 7. Suusarajal enam sõita ei saa. Täname, et külastasite Nõmme Spordikeskust ning Nõmme-Harku terviserada!

 8. Öösel maha sadanud värske lumi on mootorkelguga ja lumerulliga kinni sõidetud täna hommikul! Sõidetav on 2,4 kilomeetrine ring.

 9. Teisipäeva õhtul tehtud mõned kunstlumeringid ja staadionil improviseeritud ringid. Aitab! Rohkem ei taha. Rada juba rohkem kui 80% ultuses väga jääs. See enam mõnu ei paku. Hooaeg kujunes ligi 3,5 kuu pikkuses. Suured tänud Nõmme rajahooldusmeeskonnale!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • Raasiku valla rattapäev

 • Jõulumäe 34. metsajooks ja tervisekäimine

 • Ketasgolfi meistrikad paarismängus