• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
Suusatamine
Uisutamine
Saunad
Tünnisaunad
Rannavõrkpall
Rannajalgpall
Kepikõnd
Ujumine
Jõusaal
Võimlemislinnak
Talisuplus

“Nõmme-Harku terviserada” on saanud 437 vastust

 1. Eile õhtul 22-23 paiku tehtud selle talve kiireim uiskamine (alumisel ringil ilma tõusudeta) 11km 40 minutiga, suusk lippas nagu loom. Rada parasjagu jäine ja pidi pidevalt jälgima, kus suusal lasta libiseda, et kante mitte kulutada. Õhtul jälle rajal.

 2. Tere, kas täna õhtuks on piisavalt lund, et Harku metsa rada uisustiilis sõidetav oleks?

 3. 2,8 kilomeetrine kunstlumering + 300 meetrine ring lastele ümber basseinide. Rajatraktoriga hooldatud eile hilisõhtul ning hommikul veel lumerulliga. Palume täna ja homme hommikupoolel võistlejatega rajal arvestada. Klassikajälg olemas. Uisuväljak on taaskord väga heas seisukorras!

 4. Hooldus täna õhtul. Homme hommiku- ja lõunapoolikul Tallinna Koolinoorte Meistrivõistlused. Palume võistlejatega rajal arvestada 🙂

 5. Täna õhtul oli rada heas korras ja sõita puhas rõõm. Suur tänu rajameistritele, kes nii kehvade lumeoludele vaatamata raja heas korras hoidnud! Jõudu ja jaksu edaspidisek!

 6. Sain täna varahommikul Nõmmel suusatada üritades väga negatiivse emotsiooni. Sest Nõmme rajameister ei olnud laupäevast saadik rajatraktorit käima pannud. Seisis teine seal mahajäetuna, klaasid jääs. Uskumatu lugu – lund on tehtud, laiali aetud, eelmisel nädalal tehti minu teada isegi sulailmadega rada, ja nüüd kus terve nädalavahetuse on olnud talvised temperatuurid (ka täna hommikul oli 4 kraadi külma), on rada unarusse jäetud. Uisurajal nädalavahetusel tehtud sammud olid täna hommikuks kõik tahkeks jäätunud. Paljud kohad ja klassikasooned olid jääs. Nagu lehm libedal konarustega jääl olin. Uuemast suusapaarist hakkas kahju. Seetõttu oli pärast esimest ringi mõte see jama üldse ära lõpetada. Siis tuli mõte Piritale sõita. Aga see oleks võtnud vähemalt poolt tundi aega. Kolmas mõte oli võtta autost vanad „Visud“ ja hambad ristis nendega 10 km ära kannatada. No nii ma siis tegingi. Mul on rajameistrile ettepanek edaspidi selle kohta ka infot jagada millal on plaanis järgmine hooldus teha või kui enam ei plaanitagi seda teha.

  • Rada ei ole unarusse jäetud. Nädalavahetuseks oli rada väga korralikult hooldatud, rajatraktor käis peal nii reede kui ka laupäeva hilisõhtul, sellekohane info oli ka siin samas lehel olemas. Täna hommikul oli plaan rada ette valmistada (parandusi teha) homme ning ülehomme toimuvateks Tallinna Koolinoorte Meistrivõistlusteks. Parandusi ei saa teha öisel ajal pimedas. Kui rada on korras, siis toimub regulaarne hooldus iga päev õhtul 22.00-00.00 või hommikul 5.00-6.00 vahel, sõltuvalt ilmast. Vabandame negatiivse emotsiooni pärast!

 7. 2,8 kilomeetrine kunstlumering + 300 meetrine ring lastele ümber basseinide. Klassikajälg olemas. Uisuväljak hommikul testitud ning on taaskord väga heas seisukorras! Täna töötab Soome saun 17.00-21.00!

  Suusa- ja uisulaenutus ootab Nõmme Spordikeskuses!

 8. Uisuväljakut siiski hetkel avada ei saa, servad praksuvad ning peale minna ei tohiks.

 9. 2,8 kilomeetrine kunstlumering + 300 meetrine ring lastele ümber basseinide. Klassikajälg olemas. Rajatraktoriga hooldatud laupäeva hilisõhtul. Uisuväljaku seisukorda hindame hommikul!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • Pärnumaa terviseradade rattasari 2018 III etapp – Vändra

 • TRIVES Kambja tervisejooksud

 • Pärnumaa terviseradade rattasari 2018 II etapp – Valgeranna