• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
Suusatamine
Uisutamine
Saunad
Tünnisaunad
Rannavõrkpall
Rannajalgpall
Kepikõnd
Ujumine
Jõusaal
Võimlemislinnak
Talisuplus
Tänavakorvpall
Riietumis-pesemisvõimalused
Seminarid
Lauatennis
Matkamine
Orienteerumine
Jooksmine
Rattasõit

“Nõmme-Harku terviserada” on saanud 487 vastust

 1. Karl-poiss, aga mine siis appi, kui oskad plusskraadidega lund teha. Otepääl jäi kahevõistluse MK etappki ära. Kohe, kui külmaks läks, pandi mitmel pool Eestis kahurid tööle, enne ei olnud ju suurt midagi teha. Nüüd on kuhi suur ja varsti-varsti saab rada valmis.

  • kes on rääkinud plusskraadidest. Fakt – et tänaseks on tehtud 800 m rada. Kiida või laida – igaüks ise teab. Kunagi keegi kuskil ütles,et “tee pool, aga tee hästi”. Paraku siin üritatakse aastast aastasse teha palju, kuid välja kukub nagu alati. Mind lastaks töölt lahti kui minu ainus argument on, et ma ju teen tööd?! – mis sest et mingit tulemust ei ole

 2. tigedaks teevad sellised kommentaarid, selge see, et ei aita ühe – kahe päeva tehtud lumest, et veidikegi sõidetav rada teha, kui ilmataat üldse ei soosi nii lume kui ka külmakraadidega, siis pole mõtet pahandada,
  eilmise hooaja põhjal võin kindlalt öelda, et Nõmmel on tublid ja hakkajad rajameistrid, jõudu neile, ning pöidlad pihku, et ikkagi miinust hoiab.

  • kas eelmine hooaeg oli Trummis rada????? – kui pikk see rada oli? – sa Hobuka poole peal ikka sõitsid või? – vastan ise – seal ei saanud sõita, sest rajameistrid olid suutnud seal kruusakividega kõik ilusti ära katta. Kui rajameistrid su sugulased, siis ole vähemalt enda vastu aus ja hinda asju ikka objektiivselt. Jõudu!!!!!!!!!!

 3. Eile oli etv ringvaates spordikeskusest ju väike uudislugu. Öeldi selgelt, et ei saadud varem lund toota kuna ei olnud sobivaid tingimusi (uued kahurid vajavad -3, vanad vajasid -6). Nüüd töö käib, autod veavad lund laiali ja nädalalõpu poole saavad suusatajad rajale. Mis kilplase panemisest siin jutt on?

 4. Märkasin terviserajal langenud puu elektriliinidel rabajooksu finišisirgel 12-13 postide vahel.

 5. Veebikaameras on näha näha üsna parajaid kuhilaid. Paar päeva peavad kindlasti veel tootma, paar päeva laialiveoks, pressimiseks. Järgmise nädala II pool on ehk lootust kunstlumerajale saada. Jõudu tööle 🙂

  • Super! Kas uued masinad toodavad lund kiiremini? Kui seal lumekuhi valmis, nihutate masinaid ja teete veel juurde?

 6. 08.01 õhtul, Nõmmel alumisel ja Glehni ning Harku ringil lumi väga õhuke, kohati maa väljas. Suusatamisest veel pole juttu. Jooksmiseks ja jalutamiseks lund piisavalt, libedust üsna minimaalselt.

 7. Nõmme radadel joosta kehva – jäine ja keltsane, mõnes kohas kergelt lumine. Üldiselt on rada üsna kõva ja kohati põrutab jalgu. Kui u. 6-7cm lund tuleks, siis saaks juba suusatada, sest rajapõhi on olemas. Keskuse rajal – staadion-Trummi poolel annaks praegu häda pärast ka mullasuusaga suuskade peal liikuda.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • Mõõdukas treening jääl 15.12 kl 17.00

 • Öödiscgolf Kõrvemaal

 • Räätsamatk Kõrvemaal