Instagram ikoon Facebook ikoon
Terviserajad logo
Illustratsioon
Harjumaa

Nelijärve Puhkekeskus

Viimati muudetud: 5. apr. 2021, 13:43
Lemmikute lisamiseks logi sisse

Puhkekeskuse juurest algavad terviserajad, mis on ühendatud Kõrvemaa, Jäneda, Aegviidu ja Valgehobusemäega.

Ilm
Ilm
18.8 °C
Tuulekiiruse info puudub
Valgustus
Ei ole valgustatud
Sellel rajal ei ole valgustust
Rajameister
Rajameister
Rajameister
Nelijärve TR
Nelijärve kaunis loodus ja matkarajad ootavad JUST sind! Peale matka kostita ennast ja kallist EMA pubi väliterassil hea ja paremaga. Avatud paadi ja vesiratta laenutus, madalseikluspark, ööbimine.
Rajameister
Rajameister
mai 8, 2021
Kõik kommentaarid
Nelijärve 4/9, 74501 Aegviidu alev, Estonia
59.2658996, 25.653437
Google Maps Juhised kohalejõudmiseks

Tegevused

Jooksmine ikoon Kõndimine ikoon Madalseiklusrada ikoon Mänguväljak ikoon Rattasõit ikoon Suusatamine ikoon Uisuväljak ikoon

Teenused

Aktiivtegevused (matkad jm gruppidele pakutav) ikoon Dušš/riietusruumid ikoon Majutus ikoon Saun ikoon Seminariruumid ikoon Suusalaenutus ikoon Toitlustus ikoon Uisulaenutus ikoon WC ikoon

Puhkekeskuse juurest algavad terviserajad, mis on ühendatud Kõrvemaa, Jäneda, Aegviidu ja Valgehobusemäega. Avatud 400 m uisuring järve peal ja uiskude, suuskade laenutus hotelli administraatori juures.

Majutuskohti 268. Seminarisaalid, peoruumid, toitlustus, saunad, suvepäevad, talvepäevad, aktiivsed tegevused, seiklusrada.

  Www.nelijarve.ee

Nelijärve Pubis saab kõhu täis igaüks, olgu sa mööda Piibe maanteed autoga reisija, matkaradadel seljakotiga rändaja või jalgrattaga kergliiklusteel veereja. Toitlustame aastaringselt vastavalt Teie soovidele nii sünnipäeva-, pulma- ja firmapidusid, suve- ja talvepäevalisi, spordimehi ja -naisi, lastelaagreid ja kooliõpilasi ning ka teisi suuremaid ja väiksemaid seltskondi. Ettetellimisega valmistame sööke ka kaasa võtmiseks, teeme kodustele peolaudadele salateid ja suupistevaagnaid või pakime toidukoti kõige vajalikuga metsaminekuks. Kui sa ei leia allpool olevatest menüüdest omale meelepärast , siis küsi eripakkumist. Suveperioodil toitlustame korraga 500 ja rohkem inimest: osaliselt siseruumides Pubis ( 70 istekohta), Pikniku saalis (200 istekohta) ja katusealusega välikohvikus (235+42 istumiskohta), talvisel ajal korraga kuni 300 in.

Viimased kommentaarid

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar