• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
looduslik
jooks
suusatamine
matkamine
www.skrada.ee
Rajametsa, Kolgaküla küla, Kuusalu vald, 74808
Juhised kohalejõudmiseks

“Kolgaküla terviserajad” on saanud 53 vastust

 1. Kohalikud entusiastid on imetlusväärset tööd teinud! See tunnel on nn. staadioniring ja ovaalsete paralleelsete sirgetega loodusliku lumega ring lagedal. Üks pool on natuke kõrgemal, kurvid on kergelt tõusvad. Kokku näitas pulsikell ringi pikkuseks ~0,73 km. Klassikasooned on suurel osal rajast seest. Jalgpalli väljaku ringi osa oli väga hea nii vaba kui klassika jaoks. Muul rajaosal oli klassikasoontes (päris igal pool sooni sees polnud) ka rohtu väljas ja mõnes kohas lagedal oli rada vabas konarlik. Vabatehnika jaoks võib korralikku suuska kasutada

 2. Kohalikud entusiastid on imetlusväärset tööd teinud! See tunnel on nn. staadioniring ja ovaalsete paralleelsete sirgetega loodusliku lumega ring lagedal. Üks pool on natuke kõrgemal, kurvid kergelt tõusvad. Kokku näitas pulsikell ringi pikkuseks ~0,73 km. Klassikasooned on suurel osal rajast seest. Jalgpalli väljaku ringi osa oli väga hea nii vaba kui klassika jaoks. Muul rajaosal oli klassikasoontes ka rohtu väljas ja mõnes kohas lagedal oli rada vabas konarlik. Vabatehnika jaoks võib korralikku suuska kasutada. Mõned näited rajast: https://www.dropbox.com/sh/irrvrdbg1cezj98/AACHs2WWdIeWtwKf-_Wg60C-a?dl=0

 3. Põhiradadel saab liikuda halvema suusaga, aga väga hästi saab sõita 1 km “tunneli” vabatehnika rajal. Sees ka klassikajälg. Rada on hooldatud, piisavalt lai ja vastupidav. Eilse päeva rohkearvuline suusatajate pere näitsa, et meeldiva suusaelamuse võib saab ka kitsamates tingimustes. EKS vaesel ajal kõla vares ka, kui ööbikut pole.

 4. Põhiradadele rulliga põhi alla sõidetud ja lumekiht ca 2-3 cm . Liikuda ( mitte klassikaliselt suusatada) võimalik halvema suusaga. Aga jätkuvalt saab “tunnelis” 1 km vabatehnika rajal hästi suusatada. Täna sadanud kerge lumi , lisatud veel looduslikku lund ja rada hooldatud nagu parimatel talvepäevadel. Osaliselt ka klassika jälg sees. Pimedal ajal saab otsmikulambiga ohutult suusatada. Rajale suunavad viidad spordiklubi Rada parklast. Kõhkluse korral helista. 5062474 , Helges.

 5. Põhiradadele rulliga põhi alla sõidetud ja lumekiht ca 2-3 cm . Liikuda võimalik halvema suusaga. Aga jätkuvalt saab “tunnelis” 1 km vabatehnika rajal hästi suusatada.

 6. Põhiradadel lund ei ole , aga saab “tunnelis” 1 km pikkusel vabatehnika rajal edukalt suusatada , osaliselt ka klassikajälg. Rada täna hommikul hooldatud. Rajale suunavad viidad spordiklubi Rada parklast.

 7. Põhiradadel lund ei ole, kuid jätkuvalt saab “tunneli” juba 400 m pikkusel vabatehnika rajal edukalt suusatada. Vaata ka “tunneli” raja kohta pilte Kolgaküla terviseradade lehe lisainfost. Radadele suunavad viidad spordiklubi Rada parklast.

 8. Põhiradadel lund ei ole, kuid jätkuvalt saab “tunneli” juba 400 m pikkusel vabatehnika rajal edukalt suusatada. Vaata ka “tunneli” raja kohta pilte Kolgaküla terviseradade lehe lisainfost. Radadele suunavad viidad spordiklubi Rada parklast.

 9. Jätkuvalt saab “tunneli” 250 m pikkusel vabatehnika rajal edukalt suusatada.
  Põhiradadel lund ei ole.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • Mõõdukas treening jääl 15.12 kl 17.00

 • Öödiscgolf Kõrvemaal

 • Räätsamatk Kõrvemaal