• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

“Kiviõli tuhamägi” on saanud 3 vastust

 1. Aaaand its gone. Aitäh kõigile, kes meid see hooaeg külastasid. Hooaeg polnud just eriti hea, aga vähemalt midagigi. Eesti talv nagu ikka. Nõlvad on kinni, samamoodi ka suusabaas. Hakkame valmistuma suvehooajaks. Terviseraja hakkavad tööd discgolfi jaoks, aga kõndimist/jalutamist see ei sega! Esimene võistlus plaanis juba 29 aprill. Jälgi meid http://www.tuhamagi.ee

 2. Looduslik lumi jäigi see hooaeg piisavas koguses tulemata, ehk kahjuks rada ei õnnestunudki avada. Hakkavad tööd suvehooajaks, rajame koostöös Chilli Disc Golf tiimiga 18 rajalise discgolf väljaku! Suusabaas on avatud kuni lund nõlvadel jagub. Praeguste prognooside järgi äkki isegi aprilli alguseni! Hetkel avatud kaks 400m peanõlva, 600m nõlv ja park (medium, easy line), samuti ka algajate nõlv koos eraldi tõstukiga. Suusabaasis rent, kohvik, lastenurk, seminariruumid ja loomulikult riietusruumid koos saunadega.
  Jälgi kodulehte http://www.tuhamagi.ee

 3. Lumi tuli, ja kohe päris palju. Käisime mäetraktoriga raja üle laupäeval, ja täna (esmaspäev 27.02) hommikul. Metsade vahel on täitsa ilus ja hea, saab vabatehnikat sõita. Probleemsed kohad on lagedad, suusabaasi ees (põhjaks hakkepuit) ja motoraja osa (võib esineda väikseid kive). Ehk praegu on enamvähem OK. Aga ilmaennustus näitab suurt sula homme, ülehomme ja nii edasi. Kardame lume kadumist… Suusabaasis avatud riietusruumid, saunad, kohvik, rent, lastenurk. Mäel avatud pea kõik nõlvad. Lisainfo tuhamagi.ee või helistada 56206022 Kristjan.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • Suusatamine : Tuhamäe Mäkketõus/Argipäeva Suusaõhtute 10. etapp

 • Hommikujooks

 • Võrumaa Suusasari 2017