• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
looduslik
ratas
jooks
suusatamine
matkamine

“Keila terviserajad” on saanud 73 vastust

  • 19.00 paiku oli kohev lumekiht rajal. Tallaja oli vist enne sadu käinud. Täna ma ei suusatanud

 1. Olen käinud viimased päevad suusatamas. Rada on hästi hooldatud, Keila võimete kohaselt. Ka klassika rada on sisse pressitud. Tänud rajameistrile! Mul on üks märkus-soovitus rajameistrile: see aasta on rajaprofiili muudetud nn suusastaadioni juures ja tagasipööre on järsem, et parklale rohkem ruumi jätta. See pööre on liiga järsk, kuigi on ruumi teha see suurema kaarega. See on oluline eelkõige kiirematele liuglejatele ja kindlasti võistlustel, kus seda tagasipööret hoogu pidurdamata on pea võimatu sujuvalt võtta. Seda kaart võiks pisut sujuvamaks muuta järgmiste raja tallamistega.

 2. Käisin ka eile ( 14.01 ) liuglemas.Vaatamata ilmale oli rajameister teinud super tööd ja rajad ideaalses korras. Klassika jälg oli korralik-muret teeb ainult see et kui jälg oli sisse aetud max 1 tund tagasi oli rajal juba paar kohta kus jalutajad või jalutaja oli jäljes tammunud…Ma käin ka ise seal radadel suhteliselt tihedalt kõndimas aga kui suusarada sees-siis üritan ikka raja peal mitte tammuda.Eriti kui pehme on..Kahju kui teiste vaeva ei hinnata..

 3. Täna õhtul värskelt pressitud kõik rajad. Klassika jälg ka kõikjal olemas, lagedamatel kohtadel oli pinnatuisk selle ainult lumega täitnud. Uisurada natuke pehme, aga puhas nauding värskel lumel liuelda. Aitäh meisterdajale.

 4. Sõitsin täna uisku, klassika jälg praktiliselt puudus. Hästi sõidetav ja lund oli piisavalt ka laskumistel. Tänan hooldajatele!

 5. Tere! Mul on selline palve: kas oleks võimalik suure mäe(tanki mäe) serval olevat aiapiiret pikendada kuni parklani. Pean silmas keki poolset serva, kus on auto tee. Täna (12.01.19) oli jälle üks ohtlik olukord, kus laps sõitis mäest alla ja läks nii viltu, et oleks auto alla sõitnud. Loomulikult peavad kõik ise ka ettevaatlikud olema, aga kui oleks võimalik veel turvalisust lisada, oleks paljud väga tänulikud. Parimaid talvenaudinguid kõigile!

 6. käisin 15.00 paiku radadelt läbi.Ilm sulakas ja edasistel päevadel külmetab.Miks ei sõtkuta raja põhju kinni,kui külmetab siis on seal täielik kuu maastik.Mujalpool saadakse v.a.Keilas!?

 7. Just käisin. Suusatasin uisku. Klassika soonte jaoks on lund vähe. Kõik rajad on läbitavad aga kõige paremat suuska ei soovita. Kuna korralik aluspõhi puudub läheb kant ikka muruni, eriti tõusudel.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

1 2 3 6

Tulevad Sündmused

 • Viljandimaa MV I etapp (vabatehnika)

 • JÄRVA VALLA SEERIAVÕISTLUS SUUSATAMISES 2019

 • KoMo KV ja maakonna MV klassika lühike Pirgus