• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

www.karutervis.ee
Karujärve küla, Kihelkonna vald, RMK Raketi puhkekoht
Juhised kohalejõudmiseks

“Karujärve terviserada” on saanud 12 vastust

 1. Tere! Täna kõik rajad üle sõidetud 2 x. Klassika ja vabastiil. Lõpetasin kella 14 ajal ja kui rada nüüd veidi tahenenud ka, peaks ikka väga hea olema. Vahepeal sadas veidi lund aga see tegi ainult ilma toredamaks. Paraku nii paksu lumekihti ei olnudki reedel rajale tulnud nagu võis arvata, seega sai ka reedel päris kenasti sõita. Mõnes kohas on veel tänagi pisut määrdunud lund. Tuleb külm nädal ja sellele järgneb pehmem periood. Kui massiliselt lund ei tule, sõidan rajad üle järgmiseks nädalavahetuseks. Libedat suuska!

 2. Hommikut! Tänasel ööl on lund juurde sadanud ja sajab veel kolm päeva. Kuna homme pidutseme, siis järgmine rajahooldus pühapäeva hommikupoolel. Isegi kui lund sajab. Soovitan tulla sõitma pealelõunal, siis rada veidi ka tahenenud (kui lund ikka sajab, siis uus lumekiht siiski peal). Sõidan üle 5 km raja ja 11 km kui lumesadu on lõppenud. Ilusat homset pidupäeva!

  • Tere! Kuna lumesadu jäi juba täna õhtul järgi, kas oleks võimalik homme hommikul rada üle käia? Paljud suusahuvilised on lumesaju järgsete korralike radade ootuses. Kahjuks on nädalavahetus ainus võimalus valgustamata radadel suusatamiseks. Ettetänades Tarmo

 3. Õhtut! Sõitsin täna rajad üle. Kus oli võimalik, tegin uue klassikajälje ka, kus oli võimalik, jätsin vana klassika alles. Vabastiili saab kenasti sõita. Mõni liivane koht on ikkagi sees ka. Homme lisan lund labidaga.
  Nautige!

 4. NB! Laupäeval, 10. veebruaril ootame kõiki ühissõidule. Start suusamaja eest kell 12. Millise raja keegi läbib, on oma maitse.

 5. Tere! Neljapäeva hilisõhtul kõik rajad 2 korda üle sõidetud, v.a. 10 km kaugem kaar, mis on korra läbi sõidetud. Kui äkilist sula ei tule, peaks nädalavahetusel kenasti sõita saama. Pole küll võistlusrada aga trenni tegemiseks peaks ehk siiski sobima. Kus lund rohkem oli, lasin klassikaraja ka sisse.

 6. Plaan tulla nv Saarde ja suusad kaasa, lootus suur ometi ka saarel suusatada… Igasugune update raja olukorra osas nädalavahetuse eel oleks super. Ette tänades 🙂

 7. Tere! Rajatraktori poolt info, et pühapäeva pärastlõunal sai 5 km rada üle sõidetud, kuid õigeks rajaks on seda raske nimetada. Kohati on pinnas lumega segi aga sõita siiski saab. Ootame lumelisa.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • Jõulumäe XIII Viimase Lume Minituur – Jõulumäe VI MV

 • Eesti Seeniorisportlaste MV suusatamises

 • Kingime Eestile 100 liikumishetke Jõulumäel!