• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
kelgumägi
rajavalgustus
kepikõnd
jooksmine
suusatamine
Jook ja amps
riietusruum

“Haanja Puhke- ja Spordikeskus” on saanud 140 vastust

 1. Veebikaameras on pool valget staadionit ilusti pikuti näha. Aga mis lõigud veel alles on (2km ring?). Kuidas tõusude ja laskumistega on? Kas lasketiiru pool ka midagi järgi on? Kas lumega lõigud on veel suht puhtad (okkapuru on nagunii )? Või rada rohkem vesine ja lompidega või jäine/keltsane?

 2. Täna hommikul oli rada täitsa sõidetav. Mõne koha peal olid küll augud sees, aga need ei seganud susatamist.

 3. Täna, 12. aprillil, olid tingimused veel suurepärased. Sõita saab veel kahest, kolmest, viiest ringi – neid kõiki sattudes ringi jooksul vaid 2/3 mustale lõigule, mis kõik alla 10m meetri pikad. Samas tuleb märkida, et kohad kus maa valge (99,9% rajast) saab sõita julgesti veel lausa hea suusaga, võistlussuusaga küll rajale ei läheks, ent mulla/kivisuusa võib julgelt koju jätta veel.

 4. Täna sai veel suusatada. Ringi küll enam teha ei saa (viimase laskumise järgne lõik on paljas ja liinialune järsk laskumine paljas), aga edasi- tagasi 2- ja 3 km-sel ringil saab sõita küll. Kohati muidugi rada jääs. Mina sain Haanjas suusatada sel hooajal alates 15.detsember 2020 kuni 12.aprill 2021. Super tingimused.

 5. Eile Haanjas 2 ja 3km rajad ja siht heas korras, kohati jäised. 2km ring parem kui kolmene.

 6. Täna ennelõunal rajad väga heas korras ja sõidetavad hea suusaga. Võib tunduda uskumatu, aga tõsi.

 7. Rada om hää! Okka omma är aetu, jälg om seen. 1, 2, 3km rajad ja siht väga head, Kurgjärve ja 5km ka sõidetavad, aga mitte nii hääd.

 8. Tere.Kuis Haanjas suusatamisega om hetke seisuga.Kas täämbä võimalik.
  Vastakõ ilma nallata. Täna ju üks aprill.
  Tänx.

  • Eile oli rada väga okkaid täis. Lund oleks veel muidu palju.

 9. Sõita saab! Saab ka hea suusaga, aga arvestama peab, et okkaid on omajagu. Kui nüüd masin veel mõnel jahedamal ööl natuke freesiks, siis saaks väga ilusti sõita. Parim rada on seal, kus vähem suuri puid raja ääres, so sihil edasi tagasi. Aga täna oli 3km ring suhteliselt kõige paremini sõidetav. Kui okkaid ei pelga, saab vabalt sõita veel pea kõigil keskuse ringidel.

 10. Kuidas on radade seis? Kuna veel hooldus plaanis on? Kas keskuse radadel saab veel hea suusaga sõita? Tänud info eest!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

1 2 3 10

Tulevad Sündmused

 • Suusaõppe päev Haanjas

 • Võrumaa Suusasari 2017

 • Võrumaa Suusasari 2017

Top